Duben 2007

NO FUTURE!!!!!..............for me

17. dubna 2007 v 13:25 | D | 
Takže včera byly třídní schůzky.Já myslím že tahle věta by stačila ale pak by to vypadalo že neumím psát.Bylo mě jasný že to nebude příjemný.Nakonec to proběhlo celkem v klidu ale měl sem v sobě daleko horší pocity než jindy kdy v tom bylo víc emocí (FUCK EMO!!! :D ).Poprvý po dlouhý době mě naši promluvili fakt do duše.Je pravda že tedka školu celkem seru, mají pravdu v tom že mám na víc (no teda doufám).Známky ale někdy nejsou všecko.Taky mě bylo řečeno, že seru snad všecky učitele co mě učí a možná i víc.Já jenom nevím čím.Tím že říkám to co si myslím??Tím že prostě celou hodinu nedržím hubu??Taky mě už sere, že když se dělá bordel tak já su první kdo je na ráně i když většinou nedělám největší bordel ze všech.Prostě sem to já, tak si to vyžeru.A to nemluvím o výtvarce kde budu rád za dvojku na vysvědčení.Prostě jenom proto že nedělám přesně to co se řekne.Jedinej učitel těláku je v pohodě (no jasný,jak jinak když poslouchá Pearl Jam,System of a down.....).Prostě jsem se změnil.Už nejsem ten hodnej blondáček co se pořád hlásí.Je ještě spousta věcí který jsou mým problémem ale to by bylo nadlouho.Pak jsem si pustil Korny a přemýšlel sem o tom dokud sem neusnul.Já chcu KLID!!Už mě nebaví pořád dokola něco psát,učit nebo něco tomu podobnýho.Nemám představu co chcu dělat za povolání.Ale viděl bych to asi na prodavače levných vysavačů bez záruky.Nebo něco jinýho.Ale hlavně sem už rezignoval na to že budu dělat to co mě baví.To je jenom sen.A ze čtvrtečního koncertu Znouzectnosti asi nic nebude.SAKRA!.To je tak všecko, omlouvám se za neovislost textu ale jestli jste se dostali až sem tak vám to snad ani tak moc nevadí.

Music therapy

16. dubna 2007 v 13:06 | D |  Hudba
Music Therapy
Je všeobecně známo, že hudba ovlivnuje psychiku.Takže vám semka napíšu co si pouštím na jakou náladu.
Když jsem smutnej a mám depky tak sáhnu jedině po Soundgarden,Pearl Jam (ti spíš na melancholický nálady, a taky ne všecko, rozhodně se na to nehodí třeba World Wide Suicide),některý od Nirvany,a balady všeho druhu.A taky KoRni.
Když jsem nasranej, tak pomůže jedině metal,hardcore nebo punk.To si taky pouštím před tím než jdu do školy.Kapely?Csualties,Slipktoti,KoRni,Sex Pistols,System of a Down a jim podobný.
Když mám radost tak si pustím cokoli, protože když mám radost tak i na té nejdepresivnější písničce vždycky najdu něco pozitivního.
Když si chcu trochu zavzpomínat a hodit se do pohody tak si pustím System of a Down (s těma mám spojený celý jedno období, na který rád vzpomínám),Nirvanu (to samý co SOAD),Grunge všeho druhu,Punk všeho druhu.
Obzvlášt na mě má poslední dobou vliv muzika kapel KoRn a Soundgarden.

Fašismus??

10. dubna 2007 v 13:06 | romop |  Moje názory atd.
FAŠISMUS
Úvaha o fašismu
Fašismus, co to vlastně je? Proč vlastně je? Co je posláním?
Já osobně si myslím že je to asi nějakej životní styl. Neodvažuji se to s něčím srovnávat .
Protože neznám nic hnusnějšího než je fašizmus i to ubohý emo je proti fašizmu peříčko. Emař si radši podřeže žílu sám ale fašista jde s armádou stejných holohlavých debilů do ulic a zmlátí nějakou partičku Anarchistů nebo Punkerů.
K tomu si vezmou nějaký ty český vlajky, orlice, hákový kříže,hailujou a pořvávají ty jejich podělaný německy žvásty.
Ale proč?
Proč popírají koncentrační tábory já bych je někdy zavedl do Osvětimi a ukázal bych jim ty plynový komory ty ubytovny a jestli by pořád nevěřily, tak bych je hodil do nějakého hromadného hrobu, aby viděli čeho se to zastávají, hovada!
Fašista není člověk, není to ani zvíře, je to něco víc. Je to hovno s nohama, kterému spadl do kolíbky německej slovník a on si řekl že bude fašista.
Jak se někdo muže zastávat "lidí" kteří zabili víc lidí, než kdy on sám viděl. Jak se může zastávat zabíjení nevinných lidí, jen kvůli tomu, v jakou věří víru, kolik má peněz nebo protože není árijský blondýn a mohl bych pokračovat ve výčtu těch nesmyslných obvinění. Ale jak někdo může stát za názory jednoho ŠÍLENCE!Měl jsem v rukou Mein kamf a přestal jsem na čtvrté straně ,bylo mi jasné že ten člověk je naprostý, ale naprostý šílenec.
Věřím že během války v něj věřilo celé Německo. Byly to zlý časy a když někdo přijde s tím, že dobije svět, tak dav jde za ním! Ale proč je fašizmus v dnešní době pořád mezi námi. Někteří lidi asi nejsou spokojení s demokracií a chtěli by radši impérium a miliony mrtvých jen protože nejakej maník ukáže prstem.
Ale co je posláním? Dobít svět? No pochybuji protože, i když jsou ti "lidi" naprosto šílení a dementní tak asi chápou, že svět nedobijí s plešatou hlavou. Před pár týdny jsem viděl reportáž v televizi s jedním takovým. Říkal, že pozná žida na ulici podle vzhledu. Lidi, to byl takovej magor, že si to pamatuji doteď.Prej pozná žida podle velkého nosu, tak to je mazec! Protože když se dá člověk na židovskou víru, tak mu prej udělaj operaci nosu.To je "inteligentní" názor. Ještě teď se směju.
To je asi vše, co jsem chtěl. Mám toho na srdci víc, o tom hnusně podělaným fašizmu, ale už končím.
Kdybych byl takový prase jako oni, šel bych si vyzkoušet mé nové glády s železnou špičkou, ale násilí přece plodí násilí.
To "všichni" víme, ne?
Romop

Screamers

4. dubna 2007 v 9:40 | D |  Moje názory atd.
SCREAMERS
Screamers je film o genocidách.A o lidech co se snaží o to aby nebyly zapomenuty ale připomínány jako smutná připomínka lidské bezohlenosti.Na filmu se podílela spousta osobností a hudbu k němu poskytli System of a Down, kteří se také podíleli na tvorbě filmu.Na filmu se podílel i dědeček Serje Tankiana, který mu vyprávěl svoje vzpomínky.Celýfilm jsem neviděl, ale chtěl bych mít doma originálku abych aspon trošku podpořil dobrou věc.A protože jsem ho neviděl tak moc nevím co bych k němu napsal.
Tady máte trailery na youtube:
Trailer 1 Tenhle je hlavně o arménské genocidě a jsou tam pasáže z koncertů SOAD.
Trailer 2 Tenhle je o popírání Arménské genocidy ze strany Turků.
Trailer 3 V tomhle mají hlavní prostor SOAD.
Jinak si myslím, že SOAD dělají dobrou věc.To že se takhle angažují ovlivnuje tisíce fanoušků na celým světě.A není samozřejmý že se slavní lidi takhle angažují.Většinou to ale bývají právě rockeři, protože těm většinou nejde o kariéru.No řekněte?Viděli jste někdy Justina Timberlakea politicky se angažovat??Tímhle bych chtěl poděkovat System of a Down protože bez nich bych se o tohle v životě nezajímal.Děkuju za to že mě otevřeli oči.
Všiměte si očí toho týpka na plakátu :-)))))

Je to všecko v pr***i

4. dubna 2007 v 7:45 | D |  Moje názory atd.
Od všerejška mě nejde volat ani posílat SMS protože mám nějak bloklej mobil, to je celkem na pytel.Dneska sem se chtěl přihlásit na ICQ.Nende se mě připojit, a ani nevím proč.POMOC!!!!!Je to špatný, poslední dobou to všecko de z kopce.Už mě to pěkně sere.Už jsem třetí týden nemocnej.Před dvěma týdnama mě brali krev a pořád nemají výsledky.Ostatně do školy bych nechtěl až tak jít kvůli škole ale kvůli tomu abych už konečně mohl vylízt ven.Proto asi chápete, proč mě tak štvou ty věci s mobilem a icq.To je všecko, na víc sem se nevzmoh, asi to stejně za pár dní smažu.

Arménská genocida

3. dubna 2007 v 9:34 | D |  Moje názory atd.
Arménská Genocida
Arménská genocida byla první genocidou 20.století.Byla spáchána Tureckými vojáky na arménských civilistech v období první světové války.Arméni žili pod nadvládou turků.Protože arméni jsou křesťani (byl to první stát kde bylo křestanství státním náboženstvím a mají tam vlastní nezávislou církev) a kulturně jsou celkově dost odlišní od Turků, byli utlačovaní.Dlouhou dobu vydrželi přežívat v tomhle nerovném svazku ale bylo to pouze proto, že se turci obávali že v případě vraždění arménů zasáhnou západní mocnosti.Když ale začali arméni naznačovat národní jednotu,začali se rozvíjet jak sociálně tak i ekonomicky tak turci neváhali zasáhnout.Vyvraždili 200 000 arménů.Západní mocnosti ale nic nedělaly a tak to Turkům "prošlo".Na začátku 20. století, kdy turecko přišlo o svoje evropské državy,se arméni stali největší menšinou v celé říši.Proto byli pro sultána nebezpeční.Po vypuknutí války arméni splnili občanskou povinnost a bojovali za osmanskou říši proti mocnostem dohody.Přesto v nich turecká vláda viděla nebezpečí ( především pro "panturkismus").Při nepovedené invazi na kavkaz, která byla provedena v zimě,ve špatných klimatických podmínkách a bez potřebné logistiky byla turecká armáda na hlavu poražena a zničena.Turecká vláda hodila vinu na Arménce.Údajně prý zradili.A tím to všechno začalo.V roce 1915 bylo rozhodnuto o vyhlazení arménů.Arménští vojáci byli odzbrojeni a potichu zlikvidováni.V témže roce bylo zatčeno a zabito zhruba 2400 významných arménců žijících v arménii a také velké množství arménů z východu Osmanské říše.Malému množství se podařilo uniknout do Ruska.Přímo na místě byli muži odděleni a zabiti.Ženy a děti byly deportovány do Alepa, ale cestou většina zahynula a pokud někdo přežil tak byl vyslán do pouště kde už zcela jistě zahynul.Po tomto masakru už v Arménii nežil jediný armén.Ve zbytku říše se postupovalo podobně.Přežili pouze Arménci v Istanbulu,Smyrně,Libanonu a Palestině.Celkově bylo při této genocidě zabito zhruba 1-1,5 milonu arménů.Turci se k tomuhle zločinu nikdy nepřizali přestože je uznám většinou států a důkazy k němu jsou více než prokazatelné.Jde o velice často přehlíženou událost.Nneí na škodu připomenout slova Hitlera při invazi do Polska v roce 1939:"A kdo si dneska vzpomene na Arménce??".Za uznání a zviditelnění této genocidy se zasazuje mimo jiných Serj Tankian (zpěvák System of a Down).Popravdě bych o ní taky nevěděl nebýt SOAD.
Přijde mě trapný, že Turci odmítají Arménskou genocidu.Nevím proč to dělají, ale dokud to budou dělat tak dle mýho názoru nemají v EU co dělat.

Tady máte ty obrázky,je to strašnej pohled.

Arménští uprchlíci.

systemofadown.coolbb.net

2. dubna 2007 v 15:51 | D
Lidi,kdo máte rádi SOAD, určitě se mrkněte na tohle forum a pokud možno se i zaregistrujte.Teprv se to rozjíždí alečím víc tam bude lidí, tím víc to tam bude lepší.Dostanete se tam k všemožnýmu materiálu kterej nesmí žádnýmu SOADfanovi chybět.Je to celkem dobrý tak se tam aspon mrkněte.
TheBand012.jpg
TheBand019.jpg
TheBand005.jpg
TheBand0003.jpg
Serj009.jpg

Co postrádám za muziku

1. dubna 2007 v 11:26 | D | 
Takže tohle je spíš taková inzerce.Já scháním spousty mp3 od všemožných kapel tak kdybyste to někdo náhodou měli tak se ozvěte.Vypíšu semka jenom kapely, popřípadě alba.Budu vám moc vděčnej když mě něco pošlete protože bych rád měl kompletní diskografie většiny kapel co poslouchám.
Tagže tady sou ty kapely a alba:
Pearl Jam:Riot Act a Pearl Jam,prostě ty dvě poslední alba.
Soundgarden:Badmotorfinger,Ultramega OK... no prostě ty starší věci
Alice In Chains
Mudhoney
Melvins
Black Sabbath
Led Zeppelin
Rage Against the Machine:Evil Empire a pár songů z Battle of LA
Audioslave
Screaming Trees
L7
Casualties
Exploited
UK Subs
Další zahraniční Punkový a grungeový kapely, já rád poznávám novou muziku.
Boba Marleyho
Nějáký to hardcore a metálek.
Posílejte na icq:424177176