Prosinec 2008

Pár užitečných odkazů

21. prosince 2008 v 19:11 | D |  Blog
Takže jsem si řekl, že semka hodím nějaký odkazy na moje oblíbený a možná i neoblíbený stránky.

kidsandheroes To je moje hodně oblíbená stránka o punkrocku a všem kolem něj (punkrock,HC,ska,psychobilly a já nevím co všechno...).Njadete tu rozhovory,racenze,fota z koncertů,info o koncertech, prostě všechno co člověk potřebuje ke štěstí :D.Navíc se mi stránky líbí jak vzhledem, tak i obsahem.Prostě je to přesně na moje gusto.

myspace Tady najdete vedle profilů všech emáků světa taky profily valné většiny kapel světa i s ukázkama, sice to určitě všichni znáte, ale člověk nikdy neví.....

good night white pride Kampaň proti pronikání nácků,rasistů,fašistů,nacionalistů,patriotů,sexistů a podobné chamradi do nejen HC/punkové subkultury.Doporučuju poslechnout si nějaký vály z jukeboxu.

rude69 Tenhle blog píše jistý Kaktus a jde mu to více než dobře.Rád tam vždycky zavítám, je zde mnoho zajímavých informací jak o muzice, tak o filmech a já nevím čem všem....

a-punk Stránky věnující se čekýmu punku rozhodně líp než punk.cz (sem taky občas zavítám,ale většinou odcházím naprosto otrávenej, takže už to radši moc neriskuju), skvělej doklad toho, že punk není jenom válení se s krabčákem někde v podchodě.

radical video Tady najdete spoustu zajímavých filmů, který v televizi nikdy neuvidíte.

britské listy To jsou moje nejoblíbenější noviny.

necyklopedie Moje nejoblíbenější enycklopedie :D.Občas odtud čerpám kvůli referátům :D.

xbastax Zajímavej e-shop.Mám odtud jednu mikinu a triko a jsem více než spokojen.

Papagájův hlasatel Asi všichni znáte, ne?

bandzone Tady najdete většinu českých a slovenských kapel napříč všemi žánry.Po kliknutí tam naskočí můj profil (jsem sebestředný idiot, to proto) tak si mě rovnou můžete dát do přátel :D

politicalcompass Tady si můžete udělat test, je to anglicky, ale není to nějak těžký.Z testu vám vyleze vaše politická orientace na politické mapě.Já jsem měl někde uloženej obrázek, ale smázl s emi, takže vám můžu s klidným srdcem říct, že jsem v levým dolním četverečku, asi čtyři políčka dolů a čtyři políčka doleva :).Tzn. zhruba někde kde je Dalajlama nebo Gandhí.

A pak (aby někteří zase neříkali, že jim tu něco chybí) je tu ještě mnoho stránek, ale protože jsem línej a taky nejsem ihnedvševědocí, mnoho mi jich tu chybí, možná že je eště doplním, možná ne, tohle je jenom orientační přehled, protože možná něktří lidi o některých stránkách vůbec neví, tak aby už věděli......a pro ty co ví všechno tu mám aspoň hezkou písničku.


Sem si řekl, že už tu dlouho nebylo žádný reggae, tak jsem to chtěl napravit :).

I slečny umí hrát (a dobře)

19. prosince 2008 v 21:12 | D |  Hudba
Tak mě napadlo, že semka zase hodím nějakou muziku, tentokrát to bude tematicky zaměřený na kapely, tvořené něžnějším pohlavím (ale většinou hrajou líp a tvrději než nějací sráči typu Simple Plan nebo Rybiček).

Jako první to budou The Devotchkas.Asi nejtrefnější je označit je za takový Casualties "v sukních" (i když na sukně tyhle slečny moc nejsou :D).Hrají hezký přímý (HC?Oi?Chaos?)punk.Jsou tuším z New Yorku, nebo tam od tama.

Oi toy (Písnička o pozach punkerek, který jsou punk jenom kvůli svým borcům/jenom proto aby borca našly)Civet hrají trošku lehčí punkrock než Devotchkas, ale neznamená to prosím žádný popárny, slečny do toho řežou poměrně tvrdě.Letos vydaly album, který teda eště nemám (mám to předchozí a je to bomba), takže doufejme že budou hrát dál a pořád jim to bude tak hezky slušet :D.
Son of a bitch


A pak tu jsou L7.Grungeové rozervankyně hrající něco mezi grunge a punkem, každopádně je to nářez.Jsou z LA a stály za vznikem iniciativy Rock for choice, nebo tak nějak...Video sice trošku kazí to logo MTV, ale nic není bez chyby, že?

Everglade


Pak jsem sem chtěl dát eště Distillers, ale o těch už jsem psal, zakže ne.A Hole rád nemám, takže o těch taky psát nebudu.Jinak určitě existují mraky dalších dívčích kapel, ale na víc jsem si nevzpomněl :D.

Dva nejbrutálnější death metaly světa

5. prosince 2008 v 15:47 | D |  Vtipy atd.
Určitě všichni víte, že kromě punkrocku,grunge,skáčka,hard i jinýho rocku,reggae atd. holduju i metalu, takže tady máte dvě nejbrutálnější death metal videa......


Baby one more time by Britney Spears :D


Ultrabrutal grind death metal od Tyrolských metalistů.....