Září 2009

Jednou posere pták tebe,jednou ty ptáka....

30. září 2009 v 17:11 | D |  Moje názory atd.
Tohle řekl kovboj v jednom mým (nejmenovaným) oblíbeným filmu.Jde o to, že občas se v životě nedaří a občas jo.U mně je to spíš tak, že jsou období kdy se necítím dobře a jsem v psíchu s obdobíma, kdy na to prostě akorát seru.Poslední dobou se mi vážně moc nedaří,jen co je pravda.Možná je to jenom debilní ublíženecká póza, ale mně to tak vážně příjde.Nevím ejstli znáte ten pocit, když poserete na co šáhnete, ale já ho mám pořád už aspoň 16 let :D.A nejhorší je, se při tom dívat na ty lidi co jim to všechno tak skvěle jde...(závist).A když ne všechno tak apsoň něco, prostě něco o čem si můžou říct že jsou v tom fakt dobří a že jim to prostě skvěle jde.No a já si to prostě říct nemůžu :D.To určitě není moc dobrý zjištění.Takže jenom čekám až zase já poseru ptáka (není tam žádný si....:D).
Taky si připadám celkem ztracený,tak nějak nemám žádnej cíl momentálně a tak.Prostě sem to potřeboval napsat.


La musique

18. září 2009 v 20:01 | D |  Hudba
Napadlo mně vybrat pár písniček/interpretů,o kterých byste nikdy neřekli,že by se mi mohly líbit a líbí se mi :D.Plánuju pokračování,ve kterým bude i anketka, protože dlouho tu žádná nebyla.Původně jsem chtěl napsat něco hodně hlubkoýho,nutícího k zamyšlení (v úvahu připadala buď esej o mým zouflaství nebo článek o feminismu/mým pohledu na celej problém) ale nějak na to nemám chuť, už tak mám teď dost starostí.Takže si radši poslechnem nějakou mjúzik.

Vždycky sem měl rád Mobyho, už od dob co jsem ho viděl kdysi v TV (bylo mi asi 7 nebo 9 nebo tak nějak.....).Obecně moc elektronickou muziku nemusím, ale Mobyho mám rád, možná je to tím,že začínal na kytarový hudbě..... Tohle je skvělý video i muzika, není to žádná tuctucárna, ale taková hezká melodická písnička.....

Stejně tak moc nemusím 80tý léta až na pár vyjímek.První je tahle písnička od Eurythmycs, nevím proč,ale má pro mně takovou zlváštní, podzimní atomsféru.Ostatní jejich písničky taky nejsou zlý,ale tahle je fakticky nejlepšešejčejší.

Ano, a pak je to určitě pán v černém,Johnny Cash,jednak jsem o něm viděl film a jednak má dobrý vály :D.Je to asi tak jediný country který můžu poslochat aniž bych měl žaludeční nevolnost....

Sice nemám rád country,ale zato mám hodně rád blues.Tak nějak se mi to prostě líbí, je to takový přmočarý a na nic si to nehraje.



A nakonec, elektronickou hudbu sice moc nemusím,ale tohle je fakt luxusní:



A to by bylo tak všechno,doufám že se máte dobře a když už tu jste,nechte mi tu komentář,ať vím kdo misem leze :D.