Únor 2010

Zase

14. února 2010 v 11:32 | D |  Moje názory atd.
Dneska ráno jsem vstal s podivně dobrou náladou. Krásně jsem se totiž vyspal. Měl jsem takový ten slastný pocit vyspání do růžova, dokonce se mi chvilku zdálo že venku svítí slunce. Pak se to začalo horšit a já si uvědomil co je dneska za den :D. Ano je to zase ten zkurvený Valentýn.

Tak nějak mi přišlo, že před chvilkou už jeden byl, a pak jsem si uvědomil, že už je to rok. Ach jo. Stejně nechápu proč se to musí slavit uprostřed nejstudenějšího měsíce v roce. Chápete? Prej svátek všech zamilovaných. Myslím,že květen je k tomuhle účelu daleko vhodnější a navíc kolem toho není tolik zbytečnýho obchodního humbuku. No co nadělám. Obchodníci prostě potřebují nějakej svátek mezi vánocema a velikonocema. Každej musí z něčeho žít, žejo....

Já ten svátek nemám rád samozřejmě i z osobních důvodů, to ale nebudeme rozmazávat :D. Nehledě na to, že každá takováhle událost, periodicky se opakující každý rok mně vždycky, ale úplně vždycky vnutí myšlenku na to, co všechno se za rok uplynulý od loňska změnilo. Většinou je to jenom pár kapel v playlistu a několik známých, takže věci vesměs přibývají. Zatím.

No a to by už možná mohlo být vše, že? Jo a už se těším na jaro. Podle mně je to nejlepší část roku, co myslíte vy? Hodím sem anketu, ankety totiž dost flákám..... A taky promyslím novej vzhled. Tak zatím.


Blue

6. února 2010 v 15:15 | D |  Moje názory atd.
Jednou to přijít muselo. Nachcípaný už jsem tak měsíc, takže byla jen otázka času kdy lehnu. Já nerad marodím. Když týden nevytáhnete paty z domu, tak se to znatelně projeví na vaší psychice. Sice si vždycky řeknu, že když jsem enmocný, tak se dokopu k něčemu na co jindy nemám dost času nebo energie, al etyhle snahy vždycky skončí u mylšenky. Nakonec stejně upadnu do toho klasického nemocenského stereotypu, navíc je člověku špatně. Hrůza. A co je nejhorší. Když jen tak ležíte ve snaze zlepšit svůj zdravotní stav chlemtáním čaje a zevlováním, přemýšlíte nad různýma věcma. A když člověk moc přemýšlí tak mu v závěru je vždycky psychicky o něco hůř než před tím ( je to zajímavé ale funguje to, čím víc přemýšlíte a míň děláte, tím se cítíte hůř a naopak..... nakonec měl snad Svěrák s Uhlířem i pravdu..:D).
Ale není to čas úplně zabitej hraním Call of Duty, čuměním na zbytek filmů co jsem doma našel (povětšinou spíš béčka, ačkoliv 7 Samurajů je znamenitej film) nebo čtením všeho možnýho.Nahrál jsem tři písničky co jsem složil. Výsledek je otřesnej,ale je to sranda......
A taky se dívám na sitcomy, pak tomu věnuju asi samostatnej článek, abych tu měl o čem psáto nejdelší dobu :D.

Nějak mně nenapadají smysluplná témata o kterých bych sem psal, protože mně vždycky napadnou v nejnepříhodnější chvíli a než je stačím napsat, tak na ně zapomenu.