Spirála

15. února 2011 v 16:14 | D |  Moje názory atd.
Takže depky. Jsou super, můžete je mít kvůli malichernostem i kvůli fakt vážným věcem. Nejsou k ničemu, jen se cítíte mizerně a nikam to nevede. Všechny nahromaděný komplexy vám explodují v hlavě a vy si připadáte jako někdo kdo snad ani nemá právo žít. Všechno na čem vám záleží jde doprdele a s nikým si nerozumíte. Cítíte se prostě mizerně a to i proto, že víte, že VY jste na tom vlastně ještě relativně dobře, jelikož spousta lidí nemá co jíst.
A teď co s tím. Můžete se zabít. Jo můžete. POkud ztratíte naději, dokud nějakou nemáte, vzpomeńte si na tohle: Je to spirála. Celej život je spirála. Jendou se daří jednou ne. SVět není spravedlivej ani omylem, ale to neznamená, že vy budete pořád ti, kteří na tom budou biti. To je celý, prostě to brát jak to je.
K tomuhle mě ponouknula jedna super básnička od Mika DeLongpreho, nemát o chybu. Ten týpek sice evidentně silně vykrádá Bukowskiho,ale je to čech a tak to nevadí, jelikož je to pak blíž našemu prostředí ve kterým žijem, tadyk máte odkaz: Tadyk kliněte

A to je všechno co jsem vykoumal. Mrdá mě počasí, zima je hrozný období, nedá se zevlit v parku a je brzo tma. A nesvítí slunko a pak je mi smutno. Ale aspoń je na co se těšit. Těším se až někam vyrazím pryč. Na nějakou cestu. Co jsem dočet On the Road od Kerouaca tak o tom neustále sním. Skvělá knížka. Takže jen čekám až bude krásně.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama